annasudolxkatie’sannasudolxkaties-mobile

Limitowana kolekcja Anna Sudoł x Katie's "Wystarczająco dobra".
Przedsprzedaż: 17-24 listopada. Wysyłka około 15 grudnia - wasze paczki dotrą do Was przed świętami 🙂

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Cześć!

Działam w sieci ponad 10 lat, przez ten czas usłyszałam już wszystko co tylko możliwe na swój temat. Czytałam o tym jaką jestem kobietą, jaką matką, jak wyglądam i jak się wysławiam… Gdy odcinałam się od tego co było w internecie, okazywało się że to samo dzieje się w życiu realnym. Ludziom nie pasowało jaka jestem, nie spełniałam ich wymagań, norm, wyobrażeń… Któregoś dnia powiedziałam DOŚĆ. Podjęłam decyzję, że jestem Wystarczająco dobra i kropka. Zaczęłam pracować nad tym, by czuć się tak każdego dnia. Jestem wystarczająco dobra, by robić wszystko co tylko chcę, a opinie innych i problemy, które ze mną mają? To są jedynie ich opinie i ich problemy. Nie poświęcam temu uwagi, bo wiem że jestem wystarczająco dobra!

Limitowana kolekcja biżuterii została stworzona jako przypominajka, bo po latach słuchania opinii innych na nasz temat, po latach braku wiary w siebie, nie tak łatwo przeskoczyć w ten inny mindset. Naszyjnik i kolczyki mają pomóc Ci w tej przemianie. Już samo dotknięcie ich jest przypominajką, poczucie naszyjnika na skórze, zobaczenie kolczyków w lustrze… Gdy tylko je widzisz, od razu pamiętasz – Jesteś wystarczająco dobra i kropka.

Co dla Was przygotowaliśmy?

Zawieszka z łańcuszkiem WYSTARCZAJĄCO DOBRA

Piękny, delikatny, pasujący do każdej stylizacji. Noś go przesłaniem do Świata lub do samej siebie. Bo to Ty masz pamiętać, że jesteś wystarczająco dobra i kropka. A on będzie Ci o tym przypominał każdego dnia.

Idealny na prezent dla samej siebie oraz bliskich Ci kobiet.

Zawieszka została wykonana według autorskiego projektu Ani Sudoł w naszej rodzinnej pracowni na Lubelszczyźnie ze srebra próby 925.
Długość łańcuszka: 55 cm

Cena: 249 zł

Kolczyki WYSTARCZAJĄCO DOBRA

Bardzo delikatne i pasujące do każdej stylizacji. Miniaturowa wersja naszyjnika, z kropeczką przypominającą, że jesteś “Wystarczająco dobra.” i kropka.
Za każdym razem gdy spojrzysz w lustro te małe cudeńka przypomną Ci o przesłaniu, które niosą.

Kolczyki zostały wykonane według autorskiego projektu Ani Sudoł w naszej rodzinnej pracowni na Lubelszczyźnie ze srebra próby 925.

Cena: 99 zł

Limitowana kolekcja Anna Sudoł x Katie's "Wystarczająco dobra".
Przedsprzedaż: 17-24 listopada. Wysyłka około 15 grudnia - wasze paczki dotrą do Was przed świętami 🙂

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.