• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Kolczyki srebrne

  Piękne i oryginalne kolczyki srebrne dostępne w naszej ofercie będą świetnym dodatkiem do każdej kreacji. Dzięki samodzielnemu projektowaniu i tworzeniu kolczyków możemy zadbać o to, aby każdy z nich miał własny charakter i wyróżnił Cię z tłumu.

  Dodatkowo kolczyki srebrne są świetnym prezentem. Każde zamówienie starannie pakujemy w eleganckie pudełko, dzięki czemu po jego odebraniu od kuriera lub też z paczkomatu, kolczyki będą od razu gotowe do wręczenia bliskiej nam osobie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolczykami srebrnymi już teraz!

  Oryginalne wzory w kolczykach srebrnych

  Specjalnie zadbaliśmy o to, aby kolczyki srebrne dostępne w naszej ofercie były jak najbardziej oryginalne. Dlatego też możesz u nas zakupić kolczyki z motywami roślinnymi, czy też wodnymi, a także bardziej klasyczne wersje tego typu biżuterii.

  Do kolczyków srebrnych będą idealnie pasować specjalne zawieszki, których część posiada takie same wzory. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łatwy sposób stworzysz swój własny komplet biżuterii i sprawisz, że będzie ona idealnie do siebie pasować.

  Dodatkowo ciągle dodajemy do naszej oferty nowe wzory i kolczyki srebrne, dlatego też z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

  Kolczyki srebrne wysokiej jakości

  Bardzo dbamy o to, aby kolczyki srebrne w naszej ofercie były jak najwyższej jakości. Dlatego też do ich produkcji używamy wyłącznie srebra próby 925, które dzięki domieszce dodatkowych metali znacznie zwiększa ich wytrzymałość.

  Takie podejście chroni kolczyki przed pomniejszymi zadrapaniami, czy też rysami, dlatego też możesz być spokojna o stan swoich kolczyków, które wytrzymają znacznie dłuższy czas. Jest to szczególne ważne w przypadku, gdy lubisz nosić kolczyki srebrne na co dzień, czy też do pracy.

  Oprócz tego srebro próby 925 zapewnia również specjalne zalety srebra takie jak właściwości odkażające. Wybierając kolczyki z naszej oferty nie będziesz musiała martwić się o jakiekolwiek zakażenia.

  Ponadto srebro będzie zjawiskowo wyglądać oraz posiadać ten oryginalny, srebrzysty błysk.

  Rodzaje kolczyków srebrnych

  W naszej ofercie posiadamy kolczyki srebrne sztyfty, przeciągane, a także kolczyki koła. Podczas ich projektowania skupiliśmy się na tym, aby były one jak najbardziej wygodne oraz nie przeszkadzały podczas codziennego użytkowania, jak i również w tańcu w przypadku wieczorowych wyjść.

  Zapraszamy do zapoznania się ze srebrnymi kolczykami typu koła, które również są dostępne w naszej ofercie.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.