• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Łańcuszki pozłacane

  Pozłacane łańcuszki dostępne w naszej ofercie stworzone są z wysokiej jakości srebra próby 925 i następnie pokryte warstwą żółtego złota.

  W naszym sklepie internetowym można znaleźć bardzo szeroką ofertę łańcuszków pozłacanych, do których można również zakupić specjalne zawieszki. Bardzo zależy nam na tym, aby ilość, oryginalność oraz jakość łańcuszków i zawieszek stała na jak najwyższym poziomie.

  Dlatego też bardzo dbamy o ciągłe dodawanie nowych produktów do naszej oferty i jej aktualizację. Właśnie dzięki takiemu podejściu możemy pochwalić się jedną z najszerszych ofert tego typu biżuterii na rynku.

  Co więcej, łańcuszki pozłacane, które można u nas zakupić, nadają się również idealnie na prezent. Każde zamówienie starannie pakujemy w eleganckie pudełko, dzięki czemu zaraz po odbiorze zamówienia możesz podarować je osobie, na której Ci zależy.

  Oryginalne i autorskie wzory łańcuszków pozłacanych

  Wszystkie łańcuszki pozłacane, które można zobaczyć w naszym sklepie, pozyskujemy od ich producenta z Włoch. Dzięki temu mamy pewność ich jakości oraz precyzyjnego wykonania. Co więcej, samodzielnie projektujemy i produkujemy zawieszki do łańcuszków pozłacanych, które je uzupełniają.

  Łańcuszki pozłacane to nie tylko zawieszki, ale również splot łańcuszka. Tradycyjnie przyjęło się, że łańcuszek w przypadku wersji pozłacanej powinien być prosty i mało skomplikowany, a największą uwagę powinna przykuwać specjalna zawieszka.

  Jednak tradycje są po to, aby je ulepszać i dostosowywać do nowoczesnych czasów.

  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do łańcuszka pozłacanego dobrać splot bardziej skomplikowany i wyróżniający się z tłumu, dlatego też również udostępniamy taką możliwość.

  Możliwości personalizacji łańcuszków pozłacanych

  Zamiast tworzyć gotowe opcje łańcuszków pozłacanych i zawieszek, pozwalamy naszym klientkom wybrać połączenia, jakie tylko chcą. Dzięki takiej możliwości możesz w łatwy sposób dopasować wygląd swojego łańcuszka do kreacji i wyglądu, który chcesz osiągnąć.

  Co więcej, w większości łańcuszków pozłacanych udostępniamy również możliwość wyboru długości samego łańcuszka. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzesz długość łańcuszka do głębokości dekoltu, który zazwyczaj nosisz i idealnie dopasujesz go również do okazji, na jaką zazwyczaj zakładasz łańcuszki.

  Nie ważne, czy jest to uroczysta kolacja, czy też dzień codzienny, łańcuszek pozłacany będzie idealnie do niej pasować. Co więcej, aby jeszcze ulepszyć efekt, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zawieszek do łańcuszków, które idealnie uzupełnią Twój pozłacany łańcuszek.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.