• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Łańcuszki srebrne

  Jeśli szukasz wysokiej jakości łańcuszków srebrnych, które będą jednocześnie wytrzymałe jak i oryginalnie to jesteś w odpowiednim miejscu!

  W naszej ofercie można znaleźć łańcuszki wykonane ze srebra próby 925. Dzięki wybraniu właśnie tej próby do ich produkcji możemy w łatwy sposób zadbać o to, aby łańcuszki srebrne były bardziej wytrzymałe niż te wykonane wyłącznie ze złota.

  Dodatkowo każde zamówienie pakujemy w eleganckie pudełeczko, dzięki któremu od razu po otrzymaniu zamówienia można wręczyć łańcuszek srebrny w prezencie osobie, którą chcemy obdarować.

  Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą łańcuszków srebrnych widoczną powyżej!

  Nasze łańcuszki srebrne są trwałe i solidne

  Wykorzystanie w produkcji naszych srebrnych łańcuszków, srebra próby 925 sprawia, że są one o wiele bardziej wytrzymałe od łańcuszków wykonanych całkowicie ze złota. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy nosisz swoje łańcuszki srebrne cały dzień i zdejmujesz je wyłącznie do snu.

  Dzieje się tak, ponieważ srebro jest mniej plastycznym materiałem, a mała domieszka innych metali sprawia, że łańcuszki srebrne zyskują dodatkową trwałość i solidność. Bezpośrednio przekłada się to na zwiększoną odporność srebrnych łańcuszków przed uszkodzenia mechanicznymi takimi jak zadrapania, rysy, czy też deformacje.

  Dlatego tez wybierając srebrne łańcuszki dostępne w naszym sklepie internetowym dokonujesz zakupu na lata i nie musisz martwić się o przypadkowe, pomniejsze uszkodzenia swojej biżuterii.

  Szeroki wybór i personalizacja łańcuszków srebrnych

  Wiemy jak ważne w biżuterii jest to, aby pasowała ona idealnie do naszego gustu i kreacji. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć ogromną ilość różnych splotów, które pozwalają na bardzo dużą personalizację łańcuszków srebrnych.

  Można u nas znaleźć między innymi takie sploty jak linka, ankier, kostka, mona lisa, pancerka, singapur, czy też kulki. Takie podejście umożliwia Ci wybranie idealnego łańcuszka srebrnego, który w odpowiedni sposób będzie pasował do Twojego gustu.

  Co więcej, przy większości łańcuszków srebrnych dostępnych w sklepie istnieje również możliwość wyboru ich długości. Dzięki takiemu rozwiązaniu w łatwy sposób dopasujesz idealną długość do Twojej kreacji oraz głębokości dekoltu, który planujesz założyć.

  Bezpośrednio przełoży się to na piękno Twojego outfitu i sprawi, że wyróżnisz się z tłumu za pomocą idealnie dobranej biżuterii oraz srebrzystego błysku.

  W naszej ofercie posiadamy również szeroką ofertę zawieszek do łańcuszków, które jeszcze bardziej spersonalizują Twój srebrny łańcuszek.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.