Infolinia : +48 534 603 188 | Pon-Pt od 8:00 do 16:00
 • Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Zawieszki do łańcuszków

  Zawieszki do łańcuszków to świetny sposób na to, aby jeszcze bardziej spersonalizować naszą biżuterię i sprawić, że będzie znaczyć dla nas o wiele więcej niż dla innych.

  Nie ważne, czy będzie to pierwsza litera imienia Twojego dziecka, symbol Twojego hobby, czy też przypominajka o przyjaźni, czy miłości, zawieszka do łańcuszka spełni ten cel w perfekcyjny sposób.

  Zawieszki warto zakupić dla samej siebie lub też w prezencie. Każde zamówienie złożone w naszym sklepie pakujemy w eleganckie pudełko, które będzie idealne do wręczenia od razu po odbiorze zamówienia.

  Już teraz zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych zawieszek do łańcuszków!

  Ogromna ilość wzorów zawieszek do łańcuszków

  W naszym sklepie internetowym zajmujemy się również projektowaniem i produkcją zawieszek do łańcuszków. Dlatego też ciągle możemy dostarczać nowe wzory, które będą idealnym dopełnieniem Twojego łańcuszka i całej kreacji.

  Bardzo dbamy o to, aby oferta zawieszek w naszym sklepie internetowym ciągle się zwiększała. To sprawia, że możesz znaleźć zawieszki do łańcuszków, które w perfekcyjny sposób dopasujesz do siebie jak i również do osoby, którą chcesz obdarować.

  Właśnie to jest powodem tak dużej oferty zawieszek dostępnych w sklepie. Zapraszamy do użycia wyszukiwarki produktów, która ułatwi znalezienie interesujących Cię symboli.

  Z czego tworzymy nasze zawieszki do łańcuszków

  Wszystkie zawieszki do łańcuszków dostępne w naszym sklepie tworzymy sami. Dlatego też możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz staranne zadbanie o detale. Dzięki temu masz pewność, że każda sztuka, która opuści nasz warsztat, jest najwyższej jakości i idealnie spełni swoje zadanie.

  Zawieszki tworzymy z wysokiej jakości srebra próby 925 co sprawia, że są one o wiele bardziej wytrzymałe niż w przypadku tych stworzony w całości ze złota. Dodatkowo udostępniamy również możliwość wyboru rodzaju zawieszki do łańcuszka w przypadku ich wykończenia.

  Masz do wyboru wykończenie srebrne lub też pozłacane, czyli srebro próby 925 pokryte dodatkową warstwą żółtego złota.

  Szeroki wybór łańcuszków do zawieszek

  Oprócz zawieszek do łańcuszków warto również zadbać o same łańcuszki damskie i je też możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu. Co więcej, udostępniamy również możliwość zakupu specjalnych zestawów zawierających wzory zawieszek na różnych rodzajach biżuterii.

  Przygotowaliśmy je z myślą o osobach, które chcą pójść na całość i nosić cały komplet biżuterii, który będzie do siebie pasował i zawierał ważny dla nich symbol.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.