• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Zwroty i wymiany

  Zwroty

  Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia możesz odstąpić od umowy i za darmo zwrócić zamówiony towar.

  Zwrot zamówienia jest bardzo prosty, wystarczą cztery kroki (masz na to 14 dni od daty odbioru przesyłki):

  1. Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy (możesz to zrobić elektronicznie na adres [email protected]),
  2. Oczekuj na maila z linkiem do darmowego “szybkiego zwrotu InPost”.
  3. Zapakuj i zabezpiecz przesyłkę,
  4. Umieść paczkę w wybranym przez siebie paczkomacie. 

  Poinformuj nas o chęci zwrotu towaru mailowo, przygotujemy etykietę dzięki której za darmo umieścisz paczkę zwrotną w wybranym przez siebie paczkomacie.

  Możesz również wysłać nam przesyłkę w inny sposób na własny koszt lub dostarczyć ją osobiście (Katie’s, ul. Lwowska 12, 22-100 Chełm).

  Po odebraniu przesyłki i weryfikacji jej zawartości niezwłocznie zlecimy zwrot środków za zamówienie, w taki sam sposób w jaki zostały wpłacone.

  Wymiany

  Jeśli chcesz wymienić produkt na coś innego, dokonaj zwrotu w sposób opisany powyżej i złóż kolejne zamówienie na produkt, który chcesz otrzymać. Jeśli potrzebujesz pomocy z doborem rozmiaru pierścionka, to zajrzyj do naszego poradnika Jak dobrać rozmiar pierścionka? Jeśli masz inne pytania odnośnie naszych wyrobów, to zapraszamy do kontaktu.

  Reklamacje

  Podchodzimy bardzo poważnie do jakości produkowanej i sprzedawanej przez nas biżuterii. Jeśli pojawi się cokolwiek co Cię zaniepokoi, to niezwłocznie się z nami skontaktuj, przesyłając na nasz adres [email protected] informacje o wadach wyrobu (jeśli to możliwe ze zdjęciami). Możesz również od razu przesyłać wyroby na nasz adres (Katie’s, ul. Lwowska 12, 22-100 Chełm) wraz z wypełnionym formularzem reklamacji.

  Najpóźniej w terminie 14 dni od zgłoszenia reklamacji wrócimy do Ciebie z informacją co możemy zrobić, żeby rozwiązać problem.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.