Zwroty i reklamacje

Zwroty

Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia możesz odstąpić od umowy.

Zwrot zamówienia jest bardzo prosty, wystarczą trzy kroki:

  1. Poinformuj nas o chęci odstąpienia od umowy (możesz to zrobić elektronicznie na adres kontakt@katies.pl),
  2. Wydrukuj i uzupełnij otrzymany przez nas formularz zwrotu – znajdziesz go pod tym linkiem
  3. Zapakuj i zabezpiecz przesyłkę,
  4. Wyślij ją do nas na adres ul. Lwowska 12/2, 22-100 Chełm 

Jeśli zwracasz towar do 7 dni od daty dostarczenia przesyłki, Twój zwrot jest darmowy. Poinformuj nas o tym mailowo,  a my przygotujemy etykietę dzięki której za darmo umieścisz paczkę zwrotną w wybranym przez siebie paczkomacie.

Możesz również wysłać nam przesyłkę w inny sposób na własny koszt lub dostarczyć ją osobiście (Katie’s, ul. Lwowska 12, 22-100 Chełm).

Metkujemy naszą biżuterię, ale nie musisz się przejmować jeśli metka została usunięta, nie będzie nam potrzebna do przyjęcia twojego zwrotu.

Po odebraniu przesyłki i weryfikacji jej zawartości niezwłocznie zlecimy zwrot środków za zamówienie, w taki sam sposób w jaki zostały wpłacone.

Reklamacje

Podchodzimy bardzo poważnie do jakości produkowanej i sprzedawanej przez nas biżuterii. Jeśli pojawi się cokolwiek co Cię zaniepokoi, to niezwłocznie się z nami skontaktuj, przesyłając na nasz adres kontakt@katies.pl informacje o wadach wyrobu (jeśli to możliwe ze zdjęciami). Możesz również od razu przesyłać wyroby na nasz adres (Katie’s, ul. Lwowska 12, 22-100 Chełm) wraz z wypełnionym formularzem reklamacji.

Najpóźniej w terminie 14 dni od zgłoszenia reklamacji wrócimy do Ciebie z informacją co możemy zrobić, żeby rozwiązać problem.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny Zapisz się do listy oczekujących, dzięki temu w pierwszej kolejności dowiesz się, gdy produkt powróci do naszego sklepu.