• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • dodoxkaties finaldodo-mobile

  Limitowana kolekcja Dodo Knitter, dostępna w sprzedaży tylko do 9 sierpnia!

  Hej, tu Dodo!

  Granicę Polski po raz pierwszy przekroczyłam w wieku 18 lat, jadąc autostopem do Portugalii. Miałam wtedy niewielkie pojęcie o świecie, o autostopie, ale wielką potrzebę zobaczenia, co kryje się za niewidzialną linią naszego państwa. Była to podróż z wieloma potknięciami, z wieloma błędami, ale bez wątpienia zaszczepiła wtedy we mnie pasję do odkrywania. Obecnie dzielę się podróżami w mediach społecznościowych, pokazując, że to nie tylko przywilej dla osób ze sporym majątkiem. Otwarcie mówię o gorszych momentach, wątpliwościach i swoim stresie wynikającym z samotnych podróży. Dzielę się także wielkimi radościami. Pokazuję, że każdy dzień może być przygodą, wystarczy chęć, determinacja i odrobina odwagi. Tym razem zabieram Cię w podróż do świata biżuterii, by pokazać Ci wyjątkową kolekcję, którą stworzyłam we współpracy z Katie’s. To jak, będziesz ze mną i tym razem?

  Co dla Was przygotowaliśmy?

  Sprzedaż kończy się za:
  000000 dni
  020102 h
  181718 min
  302930s

  Kolczyki Róża Wiatrów

  Róża wiatrów jest symbolem o wyjątkowo romantycznej nazwie oraz niezwykle praktycznym zastosowaniu. Nie może więc dziwić, że pobudza ona ludzką wyobraźnię, powodując szereg różnorodnych skojarzeń.

  Z tyłu kolczyki kryją niewielką, wyrytą runę Raidho, będącą symbolem drogi, zmiany i podróży.

  Kolczyki zostały wykonane na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Dostępne są w kolorze srebrnym oraz złotym.

  Cena: 139,00 zł

  Pierścionek Arrows

  Pierścionek Arrows inspirowany kształtem strzałek, wskazujących przeciwne kierunki. Strzałki są delikatne, lekko zaokrąglone i mogą przywoływać na myśl serca.

  Pierścionek został wykonany na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Dostępny jest wyłącznie w kolorze srebrnym.

  Cena: 199,00 zł

  Łańcuszek i zawieszka Runa Raidho

  Runa Raidho oznaczająca drogę, rozwój, ruch. Raidho to podróże długie, pełne doświadczeń i zmian. Jest to runa pozwalająca odnaleźć swój dom nie tylko w znaczeniu miejsca, ale przede wszystkim pomaga odnaleźć go w sobie. Niech ta zawieszka towarzyszy Ci przy spełnianiu marzeń i osiąganiu nowych celów – bo podróż nie musi oznaczać przemieszczania się, a po prostu życie. W skład zestawu wchodzi zawieszka z łańcuszkiem.

  Zawieszka została wykonana na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Łańcuszek i zawieszka dostępne są w kolorze srebrnym oraz złotym.

  Cena: 249,00 zł

  Limitowana kolekcja Dodo Knitter, dostępna w sprzedaży tylko do 9 sierpnia!

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.