dodoxkaties finaldodo-mobile

Limitowana kolekcja Dodo Knitter - sprzedaż zakończona.

Zawieszka Dodo Knitter

Hej, tu Dodo!

Granicę Polski po raz pierwszy przekroczyłam w wieku 18 lat, jadąc autostopem do Portugalii. Miałam wtedy niewielkie pojęcie o świecie, o autostopie, ale wielką potrzebę zobaczenia, co kryje się za niewidzialną linią naszego państwa. Była to podróż z wieloma potknięciami, z wieloma błędami, ale bez wątpienia zaszczepiła wtedy we mnie pasję do odkrywania. Obecnie dzielę się podróżami w mediach społecznościowych, pokazując, że to nie tylko przywilej dla osób ze sporym majątkiem. Otwarcie mówię o gorszych momentach, wątpliwościach i swoim stresie wynikającym z samotnych podróży. Dzielę się także wielkimi radościami. Pokazuję, że każdy dzień może być przygodą, wystarczy chęć, determinacja i odrobina odwagi. Tym razem zabieram Cię w podróż do świata biżuterii, by pokazać Ci wyjątkową kolekcję, którą stworzyłam we współpracy z Katie’s. To jak, będziesz ze mną i tym razem?

Co dla Was przygotowaliśmy?

Kolczyki Róża Wiatrów

Róża wiatrów jest symbolem o wyjątkowo romantycznej nazwie oraz niezwykle praktycznym zastosowaniu. Nie może więc dziwić, że pobudza ona ludzką wyobraźnię, powodując szereg różnorodnych skojarzeń.

Z tyłu kolczyki kryją niewielką, wyrytą runę Raidho, będącą symbolem drogi, zmiany i podróży.

Kolczyki zostały wykonane na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Dostępne są w kolorze srebrnym oraz złotym.

Cena: 139,00 zł

Pierścionek Arrows

Pierścionek Arrows inspirowany kształtem strzałek, wskazujących przeciwne kierunki. Strzałki są delikatne, lekko zaokrąglone i mogą przywoływać na myśl serca.

Pierścionek został wykonany na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Dostępny jest wyłącznie w kolorze srebrnym.

Cena: 199,00 zł

Łańcuszek i zawieszka Runa Raidho

Runa Raidho oznaczająca drogę, rozwój, ruch. Raidho to podróże długie, pełne doświadczeń i zmian. Jest to runa pozwalająca odnaleźć swój dom nie tylko w znaczeniu miejsca, ale przede wszystkim pomaga odnaleźć go w sobie. Niech ta zawieszka towarzyszy Ci przy spełnianiu marzeń i osiąganiu nowych celów – bo podróż nie musi oznaczać przemieszczania się, a po prostu życie. W skład zestawu wchodzi zawieszka z łańcuszkiem.

Zawieszka została wykonana na podstawie projektu Dodo, w naszej rodzinnej pracowni, ze srebra próby 925. Łańcuszek i zawieszka dostępne są w kolorze srebrnym oraz złotym.

Cena: 249,00 zł

Limitowana kolekcja Dodo Knitter - sprzedaż zakończona

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.