• Biżuteria tworzona z miłością ❤️ w Polsce Polska

 • Tworzona przez kobietę dla kobiet

  Jako mała dziewczynka miałam wielkie marzenie o świecie mody, o stworzeniu swojej marki, projektowaniu wyjątkowej biżuterii, o przepięknych sesjach zdjęciowych… Ale to bardzo trudny świat i mało komu udaje się w nim przetrwać. Wybrałam więc bardziej zdroworozsądkowo, poszłam na studia i zostałam lekarką. Jednak marzenie o tworzeniu produktów dla kobiet, dzięki którym poczują się wyjątkowe i pewne siebie, pozostało z tyłu głowy powoli kiełkując. 

  Będąc młodą lekarką miałam pewną pracę i wytyczoną drogę zawodową, którą mogłabym kroczyć, jednak brakowało mi w niej miejsca na kreatywność, modę i na poszukiwanie piękna w małych przedmiotach. Wiedziałam, że każda kobieta jest wyjątkowa, ale widziałam, że wielu kobietom brakuje wiary w siebie. Pamiętam jak mi kiedyś brakowało wiary w siebie, jak wstydziłam się zakładać rzeczy które mi się podobały, bo bałam się co powiedzą ludzie, jak uciekałam od zdjęć, bo nie akceptowałam swojego wyglądu.

  Byłam tam, a teraz? Prowadzę firmę, zatrudniam ludzi, wymyślam nowe projekty biżuterii dzięki którym kobiety czują się piękniejsze, choć tak naprawdę biżuteria odbija tylko ich wewnętrzny blask. Piszę dla Was newslettery i pozuję do zdjęć – czego kiedyś tak bardzo się wstydziłam. Dzięki klientkom i dla klientek mój zespół tworzy coraz piękniejsze wzory. Dzięki Waszej pomocy stajemy się lepsi, a ja głęboko ufam, że dzięki nam Wy czujecie się coraz piękniej we własnej skórze. 

  Kobiety są jak nieoszlifowane diamenty, które wierząc w siebie stają się brylantami.

  Rodzinna firma

  Nasze produkty powstają dzięki współpracy pokoleń. Katie’s jest rodzinną firmą bazującą na współpracy córki i taty. Wiedza jubilerska Grzegorza i świeże spojrzenie na modę Kasi umożliwia nam tworzenie produktów najwyższej jakości, a jednocześnie kobiecych, delikatnych i zgodnych z najnowszymi trendami modowymi.

  • 131012321_201151314928495_5041248996700085897_n

   Kasia

   Serce Katie's

   To ona wymyśla wzory, prowadzi nasze social media i ma ostateczne zdanie czy projekt ujrzy światło dzienne.
  • 130991322_2855304001371890_6486012720932148288_n

   Grzegorz

   Ręce Katie's

   To on potrafi utworzyć ze srebra i złota każdy kształt. Sprawia, że nasze pomysły na biżuterie się materializują. To jego dłonie widzicie na zdjęciach.

   Mateusz

   Głowa Katie's

   To on dba o wszystkie sprawy techniczne, zamawia materiały, płaci faktury i potrafi wymyślić rozwiązanie dla każdego problemu.

  Polski produkt

  Pracownia Katie’s mieści się na lubelszczyźnie, w Chełmie. Na naszym instagramie możesz podejrzeć jak powstaje biżuteria. Sami projektujemy i wytwarzamy pierścionki, zawieszki oraz kolczyki. Produkcja biżuterii jest wyjątkowo skomplikowanym i wieloetapowym procesem za których prawidłowy przebieg dba nasz jubiler wraz z zespołem produkcyjnym.

  Najwyższa jakość

  Dzięki kontrolowaniu każdego procesu i dokładaniu najwyższej staranności do produkcji oferowana biżuteria jest najwyższej jakości. Pracując w gronie rodziny nie ma miejsca na niedbalstwo – doskonale znamy swoje obowiązki i tworząc nasze produkty tworzymy je jak dla siebie. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o szeroki wybór sprowadzanych z Włoch łańcuszków. Wiemy, że jakość to też staranność w wysyłce i estetycznym opakowaniu. Włos nam się na głowie jeży gdy piszecie, że od innych firm dostaliście kiedyś biżuterię w foliowej torebeczce. Każde zamówienie pakujemy w estetyczne papierowe pudełeczka z logiem Katie’s oraz dodatkowe tekturowe pudełeczko zabezpieczające. Korzystamy też z biodegradowalnego wypełnienia pochodzącego z makulatury.
  W naszych opakowaniach plastik zredukowaliśmy do minimum.

  Masz wpływ na rozwój Katies

  Nie jesteśmy sieciówką i produkcyjnym gigantem. Jesteśmy małą rodzinną firmą i ogromne znaczenie ma dla nas opinia klientów. Nasze produkty tworzymy zgodnie z Waszymi sugestiami. Tworzymy krótkie serie produkcyjne. Jesteśmy w stanie szybko modyfikować i ulepszać naszą biżuterię. Robimy to korzystając z opinii pod produktami, wiadomości które dostajemy od klientek na Instagramie oraz na bazie co piątkowych telefonów do klientek. Co tydzień Kasia losuje 5 klientek do których dzwoni zebrać opinię na temat biżuterii Katies.

  Marka odpowiedzialna społecznie

  Nie pozostajemy obojętni wobec tego co dzieje się na Świecie. Dbamy o nasze otoczenie redukując do minimum ilość plastiku w paczkach. Biżuteria, którą tworzymy jest produkowana w niewielkich seriach dzięki czemu nigdy nie jest “odpadem”. Prototypy i nieudane projekty biżuterii nie są u nas nigdy wyrzucane. Utylizujemy je przetapiając srebro i złoto w nową biżuterię. 

  Jako firma zlokalizowana na lubelszczyźnie tuż przy granicy z Ukrainą, gdy rozpoczęła się wojna zaangażowaliśmy się w pomoc uchodźcom przekazując na zbiórki nasze przychody.

  Aktywnie uczestniczymy w zbiórkach WOŚP i lokalnych inicjatywach.

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.